„Odsysanie tłuszczu w tubce”

Smaruj się 1 raz dziennie i chudnij aż 16 KG W 3 TYGODNIE, to takie proste!

Europejski Departament Zdrowia
Europejski Departament Zdrowia

Dzień dobry. Nazywam prof. Maria Bianchi i jestem dyrektorką Europejskiego Departamentu Zdrowia w Genewie. Mam dziś przyjemność przedstawić Ci wielkie osiągnięcie współczesnej nauki, jakim jest naturalna formuła prolipoliczna. Jest to formuła, która z wyglądu i konsystencji przypomina krem do ciała. Jednak niech pozory Cię nie mylą, ponieważ jej działanie jest przepotężne.

Dzięki niej szybko, bez wysiłku i w 100% bezpiecznie pozbędziesz się całej zbędnej tkanki tłuszczowej. Twoje ciało nagle stanie się szczupłe i jędrne – zupełnie jakbyś codziennie uprawiała sport i była na ścisłej diecie, ale absolutnie nie musisz tego robić.

Co więcej, całą zbędną tkankę tłuszczową zamienisz w energię! Brzmi jak cud? Trochę tak, ale z cudem nie ma to nic wspólnego. To czysta nauka.

„Objadam się, a jestem chuda jak patyk!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED: 112 kg PO: 64 kg

W pracy w biurze mamy taką kantynę, że nakładasz sobie na talerz, co chcesz, a potem płacisz według wagi talerza. Odkąd schudłam tą formułą prolipoliczną, czyli od jakiegoś miesiąca, to chodzę tam i nakładam wszystko, co mi się podoba: ziemniaki, kotlety, makarony. Nigdy nie zapominam o deserze: racuchy czy naleśniki. Mniam!

Koleżanki, co się ze mnie wcześniej śmiały, jak byłam gruba, siedzą wtedy nad swoimi sałatkami albo jogurtami. Głodne i sfrustrowane. A ja najedzona i cała zadowolona! Nowa sąsiadka w bloku, taka młoda, zapytała mnie, czy jestem trenerką fitnessu, skoro w moim wieku mam taką figurę. No szok!

Beata Skrzypek, 51 lat, księgowa z Warszawy

Schudła 48 kg w 7 tygodni.

To lepsze niż odsysanie tłuszczu

Formuła prolipoliczna jest żartobliwie nazywana przez naukowców „odsysaniem tłuszczu w tubce”. Rzeczywiście, efekty jej stosowania mogą wydawać się podobne do chirurgicznego odsysania tłuszczu, czyli liposukcji. Jednak odchudzająca formuła prolipoliczna, w przeciwieństwie do zabiegu liposukcji:

 • nie kosztuje fortuny,
 • nie grozi uszczerbkiem na zdrowiu,
 • jest naprawdę skuteczna.

CHIRURGICZNE ODSYSANIE TŁUSZCZU

Europejski Departament Zdrowia
 • Kosztuje przynajmniej 5 000 zł
 • Jeden zabieg wykonuje się tylko na jedną partię ciała
 • Można po nim schudnąć około 4 kg
 • Usunięty z ciała tłuszcz idzie do śmieci
 • Wymaga hospitalizacji i opieki medycznej
 • Zabieg grozi efektami ubocznymi: bólem, obrzękami, poparzeniami
 • Wymaga późniejszego stosowania niskokalorycznej diety
 • Wymaga późniejszych ćwiczeń fizycznych

FORMUŁA PROLIPOLICZNA

Europejski Departament Zdrowia
 • Nie wiąże się z wysokimi kosztami, ponieważ jest refundowana
 • Chudniesz w każdym miejscu na ciele, które posmarujesz formułą
 • Chudniesz, ile chcesz – w tempie 16 kg na 3 tygodnie
 • Tłuszcz w organizmie zamieniany jest w energię
 • Chudniesz w zaciszu własnego domu – musisz tylko posmarować się raz dziennie formułą
 • Formuła jest 100% bezpieczna, nie wywołuje efektów ubocznych ani nie koliduje z innymi kuracjami
 • Nie wymaga zmiany diety ani przyzwyczajeń żywieniowych
 • Nie wymaga treningów ani wzmożonej aktywności fizycznej

Nieważne, z jakich powodów masz nadwagę – ważne jest tylko to, że chcesz się jej pozbyć

Nie ma jednej przyczyny nadwagi. Jest ich bardzo wiele. Może jesz za dużo, a za mało się ruszasz. Może cierpisz na problemy hormonalne lub choroby powodujące nadwagę. Może musisz brać sterydy albo otyłość masz w genach. To powody, przez które wręcz niemożliwym jest zrzucenie nadwagi dietą i ćwiczeniami. I wiesz co?

Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. W przypadku formuły prolipolicznej nie jest istotne, skąd wzięła się Twoja nadwaga lub otyłość. Tu główną rolę odgrywa tkanka tłuszczowa. Wyłącznie ona jest celem ataku i formuła uderza w nią bez litości… Dzięki temu schudniesz szybko, łatwo i przyjemnie.

Nieważne też, jak duża jest Twoja nadwaga. Czy chcesz zrzucić 7, 17 czy 77 kg – zrobisz to bez problemu. Po prostu im więcej kilogramów chcesz zrzucić, tym większą liczbę dni musisz smarować swoje ciało formułą prolipoliczną. A jest to całkowicie bezpieczne.

1 kropla zabija aż 100 komórek tłuszczowych

Formuła prolipoliczna jest tak skuteczna w spalaniu tkanki tłuszczowej, ponieważ działa na poziomie komórkowym. W 1 kropli formuły znajduje się aż 100 inteligentnych molekuł, które z precyzją lasera rozbijają komórki tłuszczowe. Molekuły są tak zaprogramowane, że już po 4 sekundach od nałożenia formuły na skórę, przenikają do komórek tłuszczowych. Zachodzi w nich wtedy bardzo prosta reakcja.

Gdy inteligentna molekuła formuły prolipolicznej dotrze do komórki tłuszczowej, przenika w jej głąb i bombarduje ją od środka. Wtedy komórka tłuszczowa rozpada się na 3 części: jednostkę energii, wodę i dwutlenek węgla. Co to oznacza?

Europejski Departament Zdrowia

To oznacza, że gdy posmarujesz otłuszczone partie ciała formułą prolipoliczną, znienawidzony tłuszcz zamieniasz w energię. Masz więcej siły do pracy mięśni i mózgu, a także więcej witalności i optymizmu. Jakikolwiek wysiłek przestaje być dla Ciebie problemem. Już nie męczysz się, nie pocisz ani nie łapiesz „zadyszki” wchodząc po schodach lub biegnąc do autobusu. Czujesz się lekko, a aktywność fizyczna staje się dla Ciebie czystą przyjemnością.

A co z odpadami po komórkach tłuszczowych, czyli wodzie i dwutlenku węgla? Wodę po prostu wydalasz wraz z moczem, a dwutlenek węgla wydychasz z powietrzem. To absolutnie skuteczny i genialny w swojej prostocie proces!

„Mam na brzuchu kaloryfer, ale na siłowni nie byłem ani razu”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED: 93 kg PO: 71 kg

Ja ten balsam odchudzający podkradłem żonie. Przyznam się, że jak ona zaczęła się tym smarować, to się z niej śmiałem. No bo kto to widział, żeby jakiś krem mógł spalić tłuszcz? Tylko że jak zobaczyłem, że jej spadło z wagi ponad 20 kg, to przestałem się śmiać. Brzuszek ma płaski, pośladki jędrne. No zupełnie nowa kobieta. Zacząłem źle przy niej wyglądać z tym brzuchem.

To też zacząłem się smarować tym balsamem. I jak słowo daję, teraz na brzuchu mam kaloryfer. Ale nie ma, że piwka nie strzelę, czy nie podjem pizzy czy chipsów do meczu. Koleżcy moi nie wierzą, że ja na siłkę nie chodzę. No ale nie chodzę. Bo po co?

Mariusz Ciepielski, 46 lat, kierowca autobusu z Lublina

Schudł 22 kg w 4 tygodnie.

Zobacz, jakie to proste:

Nałóż formułę na skórę.

Partie ciała, które chcesz odchudzić, po prostu posmaruj formułą prolipoliczną. Możesz smarować całe ciało, bez ograniczeń. Najlepiej zrób to rano, ponieważ już po 4 sekundach Twoja tkanka tłuszczowa zacznie zamieniać się w energię. Nie potrzebujesz już porannej kawy!

Spalaj tkankę tłuszczową.

Poczujesz to bardzo wyraźnie, że masz więcej energii i czujesz się lekko. Tkanka tłuszczowa zaczyna dosłownie wyparowywać z Twojego ciała. Pamiętaj, żeby zacząć nosić pasek do spodni. Jeśli wetrzesz formułę rano w brzuch, wieczorem spodnie mogą już być luźne. Tak szybko to działa!

Ciesz się szczupłym, jędrnym ciałem.

Po 3 tygodniach Twoja waga wskaże mniej aż o 16 kg, a może i więcej! Po cellulitu już nie będzie śladu. Twoja skóra będzie jędrna i napięta. Już możesz nosić mniejsze ubrania i słyszeć komplementy. Ludzie będą pytać: „Jak to robisz, że jesz wszystko, na co tylko masz ochotę, a zamiast tyć, to chudniesz?”. Lepiej już przygotuj sobie odpowiedź na to pytanie… Jeśli chcesz schudnąć więcej, to stosuj formułę dalej i schudnij nawet 100 kg bez wysiłku.

„Przeżywam drugą młodość!”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED: 107 kg PO: 66 kg

Jestem po menopauzie więc wiadomo, że metabolizm zwalnia. Do tego biorę leki – sterydy. Byłam bardzo schorowana i gruba jak zawodnik sumo. Chodziłam od dietetyka do dietetyka, od lekarza do lekarza. I każdy mówił to samo. Że nie uda mi się schudnąć, że tak musi być i koniec. Jeden taki lekarz popukał się w głowę, jak zapytałam, czy stosować ten balsam. Powiedział, że najwyżej pięty sobie tym mogę smarować…

Ale jak wróciłam po 2 miesiącach 41 kg szczuplejsza, to mu szczena opadła. Ze wstydu nie wiedział, gdzie wzrok podziać.

Chcieli mi wmówić, że nie ma już dla mnie nadziei. Bałam się, że w końcu utyję tak, że jak umrę, to mnie będą musieli dźwigiem wyciągać. Ale wzięłam sprawy w swoje ręce. Jestem szczupła i przeżywam drugą młodość! Oj, było warto!

Teresa Traczyk, 68 lat, emerytka z Radomia

Schudła 41 kg w 8 tygodni.

To bardzo ważne: tłuszcz trzewny przestanie skracać Ci życie

Tłuszcz trzewny to ten, który odkłada się w środku Twojego brzucha i klatki piersiowej. Ten tłuszcz oblepia Twoje narządy, takie jak serce, płuca, nerki, wątroba i trzustka. Jego nadmiar jest wprost zabójczy dla tych narządów, utrudnia im pracę. A co więcej, właśnie w tym tłuszczu gromadzą się metale ciężkie i toksyny, które zatruwają Twoje ciało.

Tłuszcz trzewny i nagromadzone w nim szkodliwe substancje niszczą najważniejsze narządy Twojego organizmu. Serce ma coraz mniej siły pompować krew, a nerki nie dają rady już jej oczyszczać… Dlatego tak ważnym jest, by zredukować tłuszcz trzewny. Naukowcy już od lat alarmują, że nadmiar tego tłuszczu skraca życie średnio o 14 lat.

Europejski Departament Zdrowia
Wątroba zaatakowana zabójczym tłuszczem Wątroba zdrowa, wolna od tłuszczu

Formuła prolipoliczna wymiecie zabójczy tłuszcz trzewny z Twojego ciała, a wraz z nim metale ciężkie i toksyny. Uwolnione od tłuszczu narządy i oczyszczony z toksyn organizm odwdzięczy Ci się z nawiązką. Zyskasz przynajmniej 5 razy więcej energii i poczujesz, jakby ubyło Ci z 20 lat!

Tkanka tłuszczowa wytapia się dosłownie jak… smalec na patelni

Wyobraź sobie, że wrzucasz smalec na rozgrzaną patelnię. Widzisz, jak tłuszcz się roztapia? Właśnie w takim tempie będzie znikać Twoja tkanka tłuszczowa, jeśli posmarujesz się formułą prolipoliczną.

Powiem to jeszcze raz:

 • nie trzeba stosować diety,
 • nie trzeba ćwiczyć,
 • nie trzeba zmieniać absolutnie nic w swoim życiu.

Formuła prolipoliczna działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. To właśnie czyni ją tak przełomowym i jedynym skutecznym sposobem odchudzania.

100% bezpieczeństwo dla skóry i organizmu

Rozbijające tłuszcz molekuły, z których składa się formuła prolipoliczna, działają inteligentnie. Są niejako „zaprogramowane” tak, że wchodzą w reakcje wyłącznie z komórkami tłuszczowymi. Inne komórki ludzkiego organizmu są dla tych molekuł niewidoczne. To bardzo ważna zaleta. Dzięki temu ryzyko, że formuła prolipoliczna zaszkodzi Twojej skórze lub organizmowi, wynosi 0%. Masz na to absolutną gwarancję, potwierdzoną przez certyfikat bezpieczeństwa i naturalności.

A jeśli już o skórze mowa, nie sposób wspomnieć o jednej bardzo ważnej zalecie formuły prolipolicznej, która podoba się w szczególności kobietom. Otóż formuła usuwa 100% cellulitu już po 3 dniach stosowania!

„Nikt nie wierzył, że mi się uda…”

Europejski Departament Zdrowia
PRZED: 77 kg PO: 58 kg

Po ciąży nie mogłam schudnąć z brzucha i bioder. Miałam też takie podgardle. Matka, ciotki i wszystkie koleżanki mówiły mi, że takie już jest ciało kobiety… Żebym lepiej się dzieckiem zajęła i o męża zadbała, zamiast płakać za szczupłą sylwetką. No serio? Przecież jeszcze nie jestem taka stara, a takim pasztetem się nie miałam zamiaru pokazywać na basenie albo na wakacje jechać. Nie wiem, co by było, gdybym nie przeczytała artykułu o tym balsamie. Po miesiącu jestem szczupła tak samo, jak przed ciążą. A jest nawet lepiej, dlatego bo wcześniej to miałam cellulit i taką luźną skórę.

Teraz jestem jędrna, jakbym codziennie trenowała Chodakowską. Ha, ha!

Lena Stawska, 33 lata, nauczycielka z Bytomia

Schudła 19 kg w 4 tygodnie.

Dzięki kuracji formułą prolipoliczną:

Cały tłuszcz, który obrasta Twoje ciało, zaczniesz zamieniać w energię do życia. Przyznaj, że to genialna zmiana.

Usuniesz 100% cellulitu już po 3 dniach i zaczniesz chudnąć w tempie 16 kg na 3 tygodnie. Przestaniesz wstydzić się swojego ciała. Możesz z dumą paradować na plaży w dwuczęściowym kostiumie, bez wstydu pójdziesz na basen albo do sauny. Możesz nosić te ubrania, które chcesz, a nie tylko te, w które uda Ci się zmieścić.

Ocalisz swoje zdrowie! Wyeliminujesz złogi, toksyny i metale ciężkie ze swojego ciała. Przestaną wyżerać Cię od środka. Ale najważniejsze jest to, że pozbywając się nadwagi odciążysz stawy i zapobiegniesz ich zwyrodnieniom. Unormujesz poziom cukru i cholesterolu. Uchronisz się przed cukrzycą, miażdżycą, wylewem i udarem… Po prostu przedłużysz sobie życie.

Nie masz już żadnej przeszkody, by wreszcie być szczupłą osobą

Przecież nie lubisz, gdy burczy Ci w brzuchu i musisz odmawiać sobie przyjemności jedzenia. Chcesz jeść to, co lubisz i chcesz, a nie to co Ci wolno. Czy to musi stać Ci na przeszkodzie do bycia szczupłą osobą? Już NIE!

Możesz zajadać się ulubionymi potrawami i słodyczami, a nosić rozmiar S. Nie mieć na pośladkach i udach ani milimetra cellulitu. Możesz wreszcie być osobą szczęśliwą i zdrową w swoim szczupłym ciele. I to już za 21 dni!

Nie zniechęcam Cię do aktywności fizycznej, ale… Masz teraz sposób, z pomocą którego spalisz tkankę tłuszczową bez żadnych ćwiczeń czy treningów. Twoje ciało będzie tak wysportowane, że ludzie będą myśleli, że codziennie chodzisz na siłownię albo biegasz.

Podsumowując, odchudzająca formuła prolipoliczna:

Europejski Departament Zdrowia

Jest łatwa w stosowaniu: wystarczy wmasować ją 1 raz dziennie w partie ciała, które chcesz odchudzić

Europejski Departament Zdrowia

Działa niezależnie od płci i wieku, a także przyczyn i długości występowania nadwagi

Europejski Departament Zdrowia

Zapewnia radykalny spadek wagi: minimum 16 kg w 3 tygodnie, przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry i całkowitej eliminacji cellulitu

Europejski Departament Zdrowia

Nie wymaga diety, ćwiczeń fizycznych ani żadnych zmian trybu życia

Europejski Departament Zdrowia

Chroni zdrowie przed poważnymi chorobami, jakie wywołuje nadwaga oraz odtruwa organizm z toksyn

Europejski Departament Zdrowia

Jest 100% bezpieczna dla skóry i organizmu oraz nie powoduje efektów ubocznych

Twoja gwarancja zwycięstwa w walce z nadwagą

Formuła prolipoliczna spala tkankę tłuszczową szybciej niż dieta i treningi. Działa niezależnie zarówno od ilości nadmiarowych kilogramów, jak i przyczyn nadwagi oraz długości jej występowania.

Inteligentne molekuły stworzone po ponad 20 latach pracy naukowców, są prawdziwą rewolucją w świecie medycyny. Dzięki temu, decydują się na kurację, masz absolutną gwarancję satysfakcji.

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Europejski Departament Zdrowia

Skuteczność odchudzającej formuły prolipolicznej jest dowiedziona ponad wszelką wątpliwość 27 testami laboratoryjnymi. Została ona rzetelnie przebadana w aż 9 instytutach badawczych z całego świata. Ponad 30 tysięcy osób, które już schudły z pomocą tej formuły, potwierdza jej skuteczność.

GWARANCJA JAKOŚCI

Europejski Departament Zdrowia

W kuracji zawarto najwyższej jakości formułę prolipoliczną spalającą tkankę tłuszczową. Masz pewność, że otrzymujesz oryginalną formułę, która jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem tej oficjalnej strony Europejskiego Departamentu Zdrowia.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Europejski Departament Zdrowia

Kuracja formułą prolipoliczną została specjalnie opracowana tak, by działać wyłącznie na komórki tłuszczowe. Nie wpływa na stan innych komórek ludzkiego organizmu. Badania naukowe jednoznacznie dowodzą, że ryzyko skutków ubocznych kuracji wynosi 0%.

Każdy zasługuje na zdrowie i ładny wygląd

Gdyby tylko formuła prolipoliczna została wynaleziona kilka lat wcześniej, oszczędziłoby to wiele cierpienia. Tyle ludzi przez nadwagę dostało cukrzycy lub miażdżycy i w konsekwencji przedwcześnie odeszło z tego świata. Tyle ludzi wciąż cierpi przez bolące stawy, bezdech senny, słabe serce… Tyle osób codziennie walczy z kompleksami albo depresją, spowodowanymi kolejnymi nieudanymi próbami odchudzania.

Całe szczęście, to już koniec! To koniec cierpienia. Każdy zasługuje na szczupłe i zdrowe ciało. Każdy zasługuje, by być dumnym ze swojego wyglądu.

To 10 razy lepsza metoda odchudzania niż wszystkie pozostałe razem wzięte

Czy wiesz, że…

Jeszcze rok temu formuła prolipoliczna służyła oszustowi do zarabiania pieniędzy na odchudzaniu ludzi? Naukowiec, były pracownik Europejskiego Departamentu Zdrowia, wykradł formułę z laboratorium.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oszust udawał, że jest uzdrowicielem. Używał formuły do odchudzających masaży, mówiąc ludziom, że leczy ich swoimi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Płacono mu za to aż 10 000 dolarów, czyli 50 000 złotych.

Już nie trzeba wydawać fortuny, żeby skutecznie schudnąć i odzyskać zdrowie

Na szczęście dzisiaj nie musisz płacić 50 000 złotych za odchudzanie. Już jutro możesz mieć formułę prolipoliczną u siebie w domu i zacząć chudnąć 16 kg na 3 tygodnie za minimalną cenę.

Formułę udostępniamy w Europie pod nazwą Perfecto Cream. Jej koszt obejmuje wyłącznie koszt ekstrakcji inteligentnych molekuł spalających tkankę tłuszczową. Za opakowanie starczające na 3 tygodnie (czyli na 16 kg mniej) do tej pory trzeba było zapłacić 245 zł.

Jednak Tobie przysługuje refundacja w wysokości 116 zł, więc możesz mieć kurację już za 129 zł. Wszystko po to, by pieniądze nie stały Ci na przeszkodzie do szczupłego ciała – bez kompleksów, za to w pełnym zdrowiu i pozytywnej energii do życia.

Czas na Twoją decyzję – czy chcesz bez wysiłku schudnąć aż 16 kg w 3 tygodnie?

Zacznij zmianę na lepsze. Sięgnij po to, na co zasługujesz: zdrowe i szczęśliwe życie. Wypełnij formularz zamówienia, by otrzymać formułę prolipoliczną w ramach bezzwrotnej refundacji.

Gwarantuję Ci, że za 21 dni spojrzysz w lustro i zobaczysz osobę aż 16 kg lżejszą. Uśmiechniesz się wtedy do siebie i zobaczysz szczęście we własnych oczach. Powiesz sobie wtedy: „TAK, to była słuszna decyzja!”. I będziesz sama sobie za nią wdzięczna!

Zamów kurację formułą prolipoliczną „Perfecto Cream” z refundacją 116 zł.

Europejski Departament Zdrowia
Cena: 245 zł 129 zł
WAŻNA UWAGA: Pula refundacji ważna do końca dnia .
Wypełnij formularz zamówienia: